• Teklif İste ! (0 282) 692 42 63
  • Teklif İste ! (0 538) 046 33 45

tekirdag çorlu evden eve nakliyat hizmetleri

 NET NAKLİYAT EVDEN EVE Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından, sağlık personeline yönelik "Asker Muayene ve Sağlık Raporları" eğitimi düzenlendi.

Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Vekili Uzm. Dr Mustafa Dönmez, yaptığı açıklamada, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren KHK kapsamında, Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) ve asker hastanelerinin Sağlık Bakanlığına devredilmesi ileÇorlu Asker Hastanesi'nin darbe girişiminde şehit olan Tekirdağlı polis memuru Münir Alkan'ın adıyla Çorlu Devlet Hastanesine ek bina olarak 26 Ağustos'ta hizmet vermeye başladığını hatırlattı.
NET NAKLİYAT EVDEN EVE 
Çorlu Devlet Hastanesi Münir Alkan binasında, askeri personelin sağlık yeteneklerinin tespit edilmesi amacıyla eğitim düzenlediklerini belirten Dönmez, "Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği olarak Çorlu Devlet Hastanemiz konferans salonunda 'Türk Silahlı Kuvvetleri Sağlık Yeteneği Yönetmeliği Kapsamında Verilen Sağlık Raporları' genelgesi doğrultusunda başvuruda bulunanların mağdur olmalarını önlemek, hizmet kalitesini arttırmak ve Trakya'da bu konuda eğitim ihtiyacını gidermek amacıyla EdirneKırklareli veTekirdağ illerinden gelen çeşitli branş hekimlerine 'Asker Muayene ve Sağlık Raporları' eğitimi düzenlendi." dedi.

Dönmez, eğitime. hekimlerin. yanı. sıra Tekirdağ. Kamu.Hastaneleri. Birliği. yetkilileri, ÇorluDevlet Hastanesi yöneticileri ve Sağlık-Sen Tekirdağ Şubesi temsilcilerinin de katıldığını kaydetti.