• Teklif İste ! (0 282) 692 42 63
  • Teklif İste ! (0 538) 046 33 45

Hakkımızda

Çorlu Net Evden Eve Nakliyat eşya taşıma sistemiyle çalışma hayatına başladığımız ikibin dört yılından  buyana hasasiyet ve titizligi  kendimize ilke edindik 

Çorlu Net Evden Eve Nakliyat başarıya odaklanmış, kaliteli hizmetten başka bir alternatif düşünmeyen, çevreye ve insana saygılı, Türk insanının yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan; güven, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirmeyi amaç edinen, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir yapılanma ile çalışıyor ve hizmet veriyorsa; bunda Çorlu Net Evden Eve Nakliyat ailesinin her çalışanının büyük emeği vardır. Çorlu Net Evden Eve Nakliyat  hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar müşteri desteğiyle yapmış olduğu yeniliklerle taşmacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olarak anılmıştır.  
Net  Evden Eve Nakliyat şehiriçi şehirlerarası sigortalı deneyimli rakipsiz (Evden Eve Nakliyat) firmasıdır. Evden eve nakliyatın en önemli konusu ambalaj ve paketlemedir. Özenli yapılmış ambalaj ve paketleme uzman kadromuzla eşyalar hasar görmeden taşınacaktır.Net Evden Eve Nakliyat ailesi olarak tek temennimizin müşteri memnuniyetidir.