• Teklif İste ! (0 282) 692 42 63
  • Teklif İste ! (0 538) 046 33 45
Dershane Taşımacılığı
Türkiye’de bir çok dershanenin taşımacılık hizmetleri veren Çorlu Net Evden Eve Nakliyat firması olarak edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeyi sizlere en iyi şekilde taşımacılık sektöründe aktarmaktadır. 11 Yılı aşan deneyim ve tecrübe ile birçok kurumun eşya taşımacılık hizmetini veren firmamız dershane taşımacılığında gereken özen ve hassasiyeti göstererek sizlere hizmet vermektedir.

Çalışma koşullarının en iyi şekilde yerine getirilmesi ile sizlere profesyonel kurumsal dershane taşımacılığı alanında hizmet vermekteyiz. Ülkemizin bir çok ilinde bulunan tüm dershaneleri hemen hemen firmamız aracılığı ile taşınmıştır. Firmamızı tercih etmelerindeki en büyük etki kurumsal bir firma oluşumuzdur. Dershaneler bir eğitim yuvası olduğu için bir çok ders ekipmanlarına sahiptir. Sıra, masa, tahta, sandalye ve ders kitaplarının olduğu bir kurumlardır. Öz mal kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı dershane taşımacılık alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

Dershane taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde ücretsiz eksperimiz dershaneye gelerek ilk olarak keşif yapmaktadır. Taşınacak olan eşyanın miktarının incelenmesi, kaç personel çalışacağı, eşyalarınızı taşıyacak olan aracın boyut ve miktar boyutunun belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek önceden bir çalışma programı hazırlar. Buradaki tespitimizdeki en büyük amaç taşınma günü hiçbir problemin oluşmaması bakımından yapılır. Eşyaların tespiti yapıldıktan sonra taşıma günü öncesinden eşyalara anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından ücretsiz sigorta yapılarak eşyalarınızın güvenli altına alınması sağlanmış olur.

Çorlu Net Evden Eve Nakliyat olarak Tekirdağ başta olmak üzere bir çok dershane kurumunun taşımacılık hizmetini başarı ile tamamlamış, teşekkür sertifikaları almaya hak kazanmış firmadır. Dershane taşımacılığında özel kullanmış olduğumuz ambalaj paketleme malzemelerimiz ile sizlere hizmeti vermekteyiz. Sorunsuz, güvenilir, geleceğe dair yatırımların tek adresi Çorlu Net Evden Eve Nakliyat firması ile sizlerde tanışın.

Bize Ulaşın

Telefon:0 282 692 42 63

GSM:0 538 0 46 33 45

Mail:info@corlunetevdenevenakliyat.com

Adres:Zafer Mahallesi Dolunay Sokak No11/1 Çorlu / Tekirdağ/